Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
Položky označené * jsou povinné.
5 entries.
Evžen Evžen wrote on 19.1.2020:
Zdravím účastníky akce Bleskovka-Brdy 2019, včera jsem absolvoval s partou Zbraslav-boys vejšlap Řevnice-Dobřichovice po stopách trampských campů, tábořišť, studánek a překrásných výhledů mimo turistických značených cest, z jednoho výhledu koukaly jen kourouhvičky Karlštejna z nízké oblačnosti a skončili jsme v campu Dánsko při opékání buřtíků a jiných pochutin i tekutých specialit v so 18.1.20, boys by měli zájem poznat krásy Brd z nadhledu AN-2 UIA, naplnili bychom vyhlídkovým letem zájem Zbraslavských boys? Příští týden v so25.1.20 jdeme ve stopách Bleskovky trasu Dobříš-Hostomice pivovár, odjezd ze zbraslavského nádraží v 9:20, trasu projdeme kempem se zastávkou na oběd při ohýnku a dále zrychleným krokem na dobrý mok do Nálevny pivováru v Hostomicích a pak lokálkou do Radotína-Smíchova, srdečně jste zváni zkrátka-nonstop, zdraví anděl Evžen létající skot.
Libor Plachký Libor Plachký wrote on 7.1.2020:
Tak to tady jen tak cvičně prozkoumávám 🙂
Obelix Obelix wrote on 6.1.2020:
Ahoj Marku, diky za upozorneni! Vime o tom a pracujeme s Jardou na tom. Web je jeste ve fazi vyvoje a kalendar mozna dozna vyraznejsich designovych i funkcnich zmen. Pekny den !
Marek Havlíček Marek Havlíček wrote on 3.1.2020:
Zdar, už jste zkoušeli stáhnout kalendář provozů na tenhle rok? Ten ical je nějaký zmršený, obsahuje X záznamu každý den…
Obelix Obelix wrote on 28.12.2019:
Ahoj, 30.12. je planovany provoz ve Strakonicich. detaily u Koryse. 😉