Skočte si padákem v tandemu z letiště Hořovice a zažijte ten úžasný pocit volnosti a hlavně pořádný adrenalin!

Především neuvěřitelná dávka adrenalinu !!!

VOLNÝ PÁD – nedá se popsat a ničím nahradit. Už samotná představa nenechává člověka klidným, zvyšuje tep a uvolňuje adrenalin. Seskok může absolvovat téměř každý. Jediné co potřebujete, je touha prožít neobvyklé dobrodružství. Prožijete okamžiky, o kterých mnoho lidí ani netuší a zkušenost nelze předat.

Volný pád je vrchol adrenalinového opojení, které může člověk zažít. Z výšky 3000 – 4000 metrů si prožijete překrásných 35 až 55 sekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h. Po této explozi adrenalinu máte před sebou KLIDNÝ LET na klouzavém padáku po dobu 5 až 7 minut, který můžete do výšky 300 m sami řídit ve společnosti zkušeného, profesionálního tandem pilota.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 115 kg (vyjímky jsou po konzultaci možné). Po krátké, asi patnáctiminutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle.

Jistě Vás zajímá, jaké riziko Vám hrozí ?! Parašutismus se řadí mezi rizikové sporty. Díky novým technologiím a materiálům neřešitelné závady vymizely. Stále však zůstal lidský faktor. Tento problém řešíme nekompromisním výběrem nejzkušenějších parašutistů – tandempilotů. Tímto způsobem jsme snížili míru rizika na minimum. V České republice je registrováno 3500 parašutistů. Velmi náročnou zkouškou prošlo v ČR 35 parašutistů a získali oprávnění „Pilot tandemového padáku“. Po patnáctileté praxi s tandemovými seskoky můžeme prohlásit, že tandemový seskok je bezpečný a riziko je minimální !

Každá tandemová souprava obsahuje hlavní a záložní padák a speciální zabezpečovací přístroj. Ten v případě selhání tandempilota automaticky otevře padák záložní ve výšce 700 m nad terénem. Tandempiloti jsou vybaveni výškoměrem a akustickým signalizátorem výšky, který je informuje o blížící se hladině pro otevření padáku. Tandemové padáky jsou speciálně konstruovány pro dvě osoby.

Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je natočen kamerou. Video vám zašleme na email.

Cena seskoku na letišti:

Tandemový seskok 3 800,- Kč
Tandemový seskok + záznam 5 300,- Kč

Poznámka: Při váze pasažéra od 96 do 110 kg bude účtován příplatek 200,- Kč. V případě váhy pasažéra nad 110 kg bude skok realizován po telefonické domluvě.

Bližší informace na adrese:

tajemnik@funjump.cz nebo na tel. +420 777 150 035