Skočte si padákem v tandemu z letiště Hořovice a zažijte ten úžasný pocit volnosti a hlavně pořádný adrenalin!

Především neuvěřitelná dávka adrenalinu !!!

VOLNÝ PÁD – nedá se popsat a ničím nahradit. Už samotná představa nenechává člověka klidným, zvyšuje tep a uvolňuje adrenalin. Seskok může absolvovat téměř každý. Jediné co potřebujete, je touha prožít neobvyklé dobrodružství. Prožijete okamžiky, o kterých mnoho lidí ani netuší a zkušenost nelze předat.

Volný pád je vrchol adrenalinového opojení, které může člověk zažít. Z výšky 3000 – 4000 metrů si prožijete překrásných 35 až 55 sekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h. Po této explozi adrenalinu máte před sebou KLIDNÝ LET na klouzavém padáku po dobu 5 až 7 minut, který můžete do výšky 300 m sami řídit ve společnosti zkušeného, profesionálního tandem pilota.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 115 kg (vyjímky jsou po konzultaci možné). Po krátké, asi patnáctiminutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle.

Jistě Vás zajímá, jaké riziko Vám hrozí ?! Parašutismus se řadí mezi rizikové sporty. Díky novým technologiím a materiálům neřešitelné závady vymizely. Stále však zůstal lidský faktor. Tento problém řešíme nekompromisním výběrem nejzkušenějších parašutistů – tandempilotů. Tímto způsobem jsme snížili míru rizika na minimum. V České republice je registrováno 3500 parašutistů. Velmi náročnou zkouškou prošlo v ČR 35 parašutistů a získali oprávnění „Pilot tandemového padáku“. Po patnáctileté praxi s tandemovými seskoky můžeme prohlásit, že tandemový seskok je bezpečný a riziko je minimální !

Každá tandemová souprava obsahuje hlavní a záložní padák a speciální zabezpečovací přístroj. Ten v případě selhání tandempilota automaticky otevře padák záložní ve výšce 700 m nad terénem. Tandempiloti jsou vybaveni výškoměrem a akustickým signalizátorem výšky, který je informuje o blížící se hladině pro otevření padáku. Tandemové padáky jsou speciálně konstruovány pro dvě osoby.

Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je natočen kamerou. Budete-li si přát pohled  z druhé osoby, může vám seskok natočit kameraman. Ten získané záběry sestříhá a ozvučí. Video vám zašleme na email.

Cena seskoku na letišti:

Tandemový seskok 3 800,- Kč
Tandemový seskok + Kameraman 5 300,- Kč


Poznámka: Při váze pasažéra od 96 do 110 kg bude účtován příplatek 200,- Kč. V případě váhy pasažéra nad 110 kg bude skok realizován po telefonické domluvě.

Bližší informace na adrese:

tajemnik@funjump.cz nebo na tel. +420 777 150 035